Amino Rest-Strawbery watermelon

More Views

Availability: НА ЗАЛИХА

Amino Rest-Strawbery watermelon

Пакување: 500gШифра: Amino-Rest-Strawbery-watermelon

Вкус: Јагода и лубеница

Regular Price: 1.390,00 ден.

Special Price 1.040,00 ден.


  • Брза регенерација после тренинг

  • Ефективна блокада на катаболизам

  • Брза реконструкција на мускулите по тренинг

  • Подобра мускулна издржливост

  • Намалување на замор предизвикани од физички напор

  • Fast increase in mass muscle

  • Speeding up the metabolism of the fat tissue and the muscle tissue protection during reduction

OR
Опис

Детали

Само максимално брза регенерација на мускулите по тренингот овозможува да се запре катаболизмот и да се осигура ефективното зголемување на масата на мускулите. Ако сте во потрага по ефикасен метод на брзо регенерација, Amino Rest Real Pharm ќе излезе на сите ваши очекувања и ќе им овозможи на реализам секоја обука цел! Amino Rest е додаток за најдобар квалитет дизајниран за професионални спортисти и ентузијасти кои свесно се приближуваат кон процесот на обликување на нивните тела. Благодарение на поврзувањето на аминокиселините со BCAA и инстант глутамините со најквалитетни разгранети ламби, ќе го набљудувате моменталниот ефект на активноста на препаратот и максимално ќе го искористите потенцијалот на неговите активни компоненти. Само Amino Rest содржи толку високо квалитетни соединенија во совршена пропорција за Вас!
Содржина
Коментари

Вашето мислење за производот: Amino Rest-Strawbery watermelon

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2020 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет