НАСКОРО

Animal M-Stak , 21 Packs

More Views

Availability: Out of stock

Animal M-Stak , 21 Packs

Пакување: 21servingsШифра: Animal M-Stak , 21 Packs3332

M-stak ги комбинира најмоќните анаболни соединенија во значајни дози, со што се создава долгорочен анаболен потенцијал на производот.
Доаѓа наскоро
Опис

Детали

Добијте ја анаболната поддршка што ви е потребна за да добиете успех во салата без да ги манипулирате нивоата на хормоните со избирање на Animal M-Stak од Universal Nutrition од All Star Health. Додаток во стилот на пакување без хормон е дизајниран да го поддржи развојот на анаболниот мускул со тоа што влијае на неколку специфични биолошки делови. Поради тоа што е без хормони и не содржи деривати на стероиди, Animal M-Stak е идеален за природни бодибилдери, како и спортисти тестирани на лекови.
Содржина
Коментари

Вашето мислење за производот: Animal M-Stak , 21 Packs

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2020 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет