НАСКОРО

Animal Omega Pack 30 packs

More Views

Availability: Out of stock

Animal Omega Pack 30 packs

Пакување: 30 servingsШифра: Animal Omega Pack 30 packs332

  • Мал е бројот кој еден суплемент може да одговара за голем број на вежбачи

  • Една доза од овој суплемент има големо количество на Омега 3 и Омега 6 исто така и рибино масло.

Доаѓа наскоро
Опис

Детали

Омега е суштинска масна киселина произведена од Universal. Таа содржи масти кои мора да се добијат преку исхрана. Тие служат во широк спектар на критични улоги, вклучувајќи кардиоваскуларно, ментално и севкупно здравје.
Содржина
Коментари

Вашето мислење за производот: Animal Omega Pack 30 packs

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2020 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет