НАСКОРО

Animal Rage XL

More Views

Availability: Out of stock

Animal Rage XL

Пакување: 145gШифра: Animal Rage XL11

Вкус: Грозје

За да се создаде концентриран тренинг Rage XL, измешајте 1/2 дозерка во 4 - 8 мл. од вашиот пијалок по избор 20-30 минути пред енергична активност. Поради екстремната потентност на Animal Rage XL, препорачено е да се започне со 1 лажичка за да ја процениме толеранцијата. Не консумирајте повеќе од две порции во рок од 24 часа или во рок од 6-8 часа пред спиење.
Доаѓа наскоро
Опис

Детали

Зголемена издржливост и перформанси!
Содржина
Коментари

Вашето мислење за производот: Animal Rage XL

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2020 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет