НАСКОРО

BCAA XS Powder-Green Apple 30 servings

More Views

Availability: Out of stock

BCAA XS Powder-Green Apple 30 servings

Пакување: 200gШифра: 56733

Вкус: Зелено јаболко

BCAA XS Powder-Tropical Punch
Доаѓа наскоро
Опис

Детали

Рони Колман серија на потписи BCAA XS е 2: 1: 1 сооднос со вкус на BCAA со 4,4 грама од сите 3 аминокиселини од разгранет синџир, леуцин, изо-леуцин и валин од InstaAminos. BCAA поддршка мускулни протеини синтеза, намалување на мускулите дефект за време на вежбање и да се подобри ефикасноста на вежбање. InstAminos се Инстант BCAA, што значи дека се меша и апсорбира со леснотија. 30 дневна гаранција за враќање на парите. Произведени во САД.
Содржина
Коментари

Вашето мислење за производот: BCAA XS Powder-Green Apple 30 servings

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2020 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет