НАСКОРО

BSN Amino X - Gola

More Views

Availability: Out of stock

BSN Amino X - Gola

Пакување: 435gШифра: BSN Amino X - Gola

Вкус: Кола лимон


  • 10 грама амино киселини по порција

  • Без Кофеин

  • Користете го во било кој дел од денот или ноќта

  • Лесно се меша

Доаѓа наскоро
Опис

Детали

Измешајте 1 лажичка со 6-8 мл. Ладна вода или било каков пијалок  по ваш избор пред, за време или по тренингот. За максимални перформанси .
Содржина
Коментари

Вашето мислење за производот: BSN Amino X - Gola

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2020 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет