CASEIN 1 + 1

More Views

Availability: НА ЗАЛИХА

CASEIN 1 + 1

Пакување: 750gШифра: CASEIN-

1.590,00 ден.
Казеинот е лесен за додавање протеини за секојдневна употреба. Размислете за лесни торбички од 750г.
Лесно, полно со протеини и вкусно. Сите добри работи! Одличен казеин за дегустација за секојдневна употреба!

* Задолжителни полиња

1.590,00 ден.
Опис

Детали

Казеинот е лесен за додавање протеини за секојдневна употреба. Размислете за лесни торбички од 750г. Лесно, полно со протеини и вкусно. Сите добри работи! Одличен казеин за дегустација за секојдневна употреба!
Коментари

Вашето мислење за производот: CASEIN 1 + 1

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2020 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет