ELITE 100% WHEY - Chocolate

More Views

Availability: НА ЗАЛИХА

ELITE 100% WHEY - Chocolate

Пакување: 2100gШифра: ELITE 100% WHEY22

Вкус: Чоколада

2.490,00 ден.


  • 25 г протеини со врвен квалитет на сурутка по порција


  • Ниско ниво на шеќер


  • Погоден за вегетаријанци

OR
Опис

Детали

Совршен протеин во секое време! Дали сте во потрага по протеини во секое време со голема вредност? Без разлика дали го поддржувате развојот на мускулите по напорно тренирање или едноставно барате да го зголемите внесот на протеини. Елита 100% Whey е висококвалитетна протеинска формула за амбициозни спортисти на секое ниво на обука и за секое време. Исклучително се потпира на извори на протеини од сурутка. Производот е со низко количество на шеќер и е одличен избор за сите спортисти кои се грижат за нивната исхрана.
Содржина
Коментари

Вашето мислење за производот: ELITE 100% WHEY - Chocolate

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2020 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет