НАСКОРО

Energy cake - Almond

More Views

Availability: Out of stock

Energy cake - Almond

Пакување: 125gШифра: Energy cake - Almond

Оваа сочна енергетска торта полна е со бадеми .Не е ни чудо, под крцкавиот бел чоколаден премаз се кријат многу овесни снегулки и најквалитетна џем од малина..
Доаѓа наскоро
Содржина
Коментари

Вашето мислење за производот: Energy cake - Almond

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2020 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет