НАСКОРО

Energy cake - Chocolate/Banana

More Views

Availability: Out of stock

Energy cake - Chocolate/Banana

Пакување: 125gШифра: Energy cake - Chocolate/Banana

Енергетска торта богата со вкус на банана и чоколада.
Доаѓа наскоро
Содржина
Коментари

Вашето мислење за производот: Energy cake - Chocolate/Banana

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2020 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет