Mutant Mass 2.270 kg. Chocolade -34 servings (Limited edition)

More Views

Availability: Out of stock

Mutant Mass 2.270 kg. Chocolade -34 servings (Limited edition)

Пакување: 2270gШифра: Mutant Mass 2.3 kg. 34 servings

Вкус: Чоколада


  • 56 g на чист протеин

  • Природно богата со BCAA и EAA

  • 3: 1 сооднос на јаглени хидрати со протеини

  • Тројно чоколадо

Опис

Детали

Секоја порција на Мутант Мас обезбедува на вашето тело низа макронутриенти собрани во една дозерка за оние кои навистина сакаат да го живеат мутантниот живот. Дизајниран специјално за да ви помогне да го апсорбирате лесно.
Содржина
Коментари

Вашето мислење за производот: Mutant Mass 2.270 kg. Chocolade -34 servings (Limited edition)

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2021 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет