Pro Mas Gainer 3000g Chocolate

More Views

Availability: Out of stock

Pro Mas Gainer 3000g Chocolate

Пакување: 3000gШифра: Pro Mas Gainer 300g Chocolate

Вкус: Чоколада

Дали барате брз и ефикасен начин за зголемување на ефикасноста на секој тренинг? Имате проблем да добиете мускулна маса? Ние ви презентираме со највисок квалитет на изработка, со што ќе се забрза процесот на градење на мускулна маса и 100% се задоволат зголемените потреби за исхрана narażanego на напорни физички тело! *

Опис

Детали

Дали барате брз и ефикасен начин за зголемување на ефикасноста на секој тренинг? Имате проблем да добиете мускулна маса? Ние ви презентираме со највисок квалитет на изработка, со што ќе се забрза процесот на градење на мускулна маса и 100% се задоволат зголемените потреби за исхрана narażanego на напорни физички тело! * Мускулите ProMass нега е на јаглени хидрати во исхраната со висок квалитет - протеин во прав, кои, за зголемување на ефикасноста е збогатена со креатин и таурин. Ваквата комбинација на активни состојки може да се добие максимален анаболен ефект вклучуваат оние со забрзан метаболизам чиј процес на мускулна маса е значително забави. * Благодарение на идеален сооднос на јаглехидрати, протеини и креатин и Л-таурин содржани во нашата подготовка без проблеми за реализација на правото количина на калории на телото и за вредни хранливи состојки вашите мускули! Што е уште поважно, и креатин и Л-таурин не само да го забрза растот на мускулните клетки, но исто така и ефикасно да се намали времетраењето катаболички реакции и забрзување на регенерација по напор, што ќе направи вашите мускули ќе се стекнат со потребните заштита од деградација * Со олеснување на користењето на исхрана прашкаста форма, без ќе подготвите вкусен и хранлив пијалок, кој ќе биде совршен, меѓу другите како прв оброк после тренинг. Зошто да го користите ProMass? Со дополнување ProMass на крајот ќе забележите задоволително зголемување на мускулната маса, бидејќи вашето тело ќе се подготви енергија од јаглехидратите доставени до него, а не изградба на мускулите протеини! * Дополнување ProMass е посветен на двете професионални спортисти и аматери и сите ektomorfikom чија тежина обука без електрична енергија во форма на додатоци често немаат ефект. Ако сте имале проблем со градење на мускулите досега, тогаш ProMass ќе ви помогне да го решите! Постигнувањето за највисок квалитет мерка за посебна нутритивна употреба значително да се зголеми ефикасноста на секоја тренингот и pobudzisz мускулен раст, и да се спречи било какви штетни ефекти од catabolic реакции! * Ако сакате да се здобијат со мускулите силни и издржливи, тоа ProMass 100% одговара на вашите потреби * Одлично пропорции, со врвен квалитет активни состојки е вашата гаранција за ефикасноста на третманот, која ќе ви помогне да конечно се исполни оваа цел!
Коментари

Вашето мислење за производот: Pro Mas Gainer 3000g Chocolate

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2021 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет