ISO100 HYDROLYZED- Chocolate peanuts

More Views

Availability: НА ЗАЛИХА

ISO100 HYDROLYZED- Chocolate peanuts

Пакување: 2200gШифра: ISO100 HYDROLYZED2221

Вкус: Чоколадни кикиритки

3.790,00 ден.

  • Најпродаваниот светски изолат

  • 25 g изолат на протеин од сурутка по порција

  • Без шеќер и масти и помалку од 116 kcal по порција (се меша со вода)

  • Без глутен

  • Погоден за вегетаријанци

OR
Опис

Детали

Секој што бара моќно тело знае за предизвикот и за поддршката на мускулните протеини и обезбедување на правилен внес на калории за вашите физички цели. Ова бара највисок квалитет на производот, обезбедување на вистинска количина на протеини со што е можно помалку калории.
Содржина
Коментари

Вашето мислење за производот: ISO100 HYDROLYZED- Chocolate peanuts

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2020 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет