НАСКОРО

MARS HIGH PROTEIN BAR - Chocolate & Caramel

More Views

Availability: Out of stock

MARS HIGH PROTEIN BAR - Chocolate & Caramel

Пакување: 12 x 60 gr.Шифра: MARS HIGH PROTEIN BAR22

Вкус: Чоколадо и карамела


  • 22 g протеин

  • Различни извори на протеини

  • Совршен за закуска

Доаѓа наскоро
Опис

Детали

Содржат помалку калории од стандардниот Марс, 22 грама протеин од сурутка ќе помогне во обликувањето и растот на мускулите.
Содржина
Коментари

Вашето мислење за производот: MARS HIGH PROTEIN BAR - Chocolate & Caramel

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2020 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет