MUTANT WHEY- Cookies & Cream- 61 servings

More Views

Availability: НА ЗАЛИХА

MUTANT WHEY- Cookies & Cream- 61 servings

Пакување: 2270gШифра: MUTANT WHEY322

Вкус: Колачиња и крем

2.190,00 ден.

  • Нова 100% 4-whey протеинска формула

  • Вистинскиот протеин е тестиран

  • Подобра апсорбција

  • Збогатен со ензим

OR
Опис

Детали

Сите знаеме дека протеините помагаат во градењето на мускулите.Потребни се сериозни напори за ефективно вежбање и правилна исхрана за да се постигнат посакуваните цели.Тогаш го имате правилниот избор
Содржина
Коментари

Вашето мислење за производот: MUTANT WHEY- Cookies & Cream- 61 servings

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2020 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет