НАСКОРО

Optimum Nutrition Essential Amino Energy 30 Servings -Мохито

More Views

Availability: Out of stock

Optimum Nutrition Essential Amino Energy 30 Servings -Мохито

Пакување: 270gШифра: Optimum Nutrition Essential Amino Energy 30 Servings221242

Вкус: Мохито


  • 5 до 10 калории и 0 грама шеќер 5 грама на слободна форма амино киселини по порција М

  • Повеќе вкусови да изберете од вклучување на нашата НОВИ чај серија и природно ароматизирани предмети

  • Лесно се меша во секое време енергетски прав со аминокиселини

Доаѓа наскоро
Опис

Детали

Употреба во секое време за: Есенцијална аминокиселинска доставка, производство на азотен оксид, забрзување на обновување на мускулите, подобрена енергија и фокус. Слободни форми на амино киселини за брза употреба. Суштински амино киселини вклучувајќи BCAAs. Поддржува обновување пред, за време и по вежбање. Обучете се подолго и потешко со бета-аланин. Природни енергенси и антиоксиданти. Поддржува синтеза на азотниот оксид.
Содржина
Коментари

Вашето мислење за производот: Optimum Nutrition Essential Amino Energy 30 Servings -Мохито

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2020 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет