PROTEIN ISOLATE 1 + 1

More Views

Availability: НА ЗАЛИХА

PROTEIN ISOLATE 1 + 1

Пакување: 900gШифра: take-a-whey-PROTEIN-ISOLATE

1.890,00 ден.
Протеинскиот изолат е лесен за додавање протеини за секојдневна употреба. Добијте ги во лесни кеси од 900g
Лесно, здраво, вкусно. Сите добри работи! Одличен протеин за дегустација во мали порции за секојдневна употреба!

* Задолжителни полиња

1.890,00 ден.
Опис

Детали

Протеинскиот изолат е лесен за додавање протеини за секојдневна употреба. Добијте ги во лесни кеси од 900g Лесно, здраво, вкусно. Сите добри работи! Одличен протеин за дегустација во мали порции за секојдневна употреба!
Коментари

Вашето мислење за производот: PROTEIN ISOLATE 1 + 1

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2020 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет