Pro Mass-Snickers

More Views

Availability: НА ЗАЛИХА

Pro Mass-Snickers

Пакување: 3000gШифра: Pro-Mass-Snickers

Вкус: Сникерс

Regular Price: 1.600,00 ден.

Special Price 1.200,00 ден.


  • Идеална формула ProMass со најефикасен сооднос на протеини и јаглени хидрати;

  • Вклучувањето на таурин, креатин во составот на адитив за зголемување на ефективноста на процесот на обука, за да се обезбеди задолжен за енергија;

  • Одлично анаболен ефект, заштита на мускулите од распаѓање;

  • Диететските влакна во Про маса помагаат да се подобри варењето и асимилацијата на состојките на производот;

OR
Опис

Детали

MuscleCare Pro Mass е уникатен производ кој обезбедува забрзано зголемување на мускулната маса и потребата на телото за есенцијални хранливи материи. Составот на лекот е многу висок квалитет на протеини, јаглени хидрати со различни стапки на дејство и креатин со L-таурин. Оваа комбинација на ефективни состојки обезбедува впечатлив анаболен ефект врз телото на спортистите со брз метаболизам, чиј процес на раст на мускулните ткива значително се забавува. Мускулите спортисти се загарантирани да ги добијат потребните калории и вредни хранливи елементи! Покрај тоа, креатин и L-taurine не само што ќе придонесат за растот на мускулната маса, туку и ќе го намалат времетраењето на катаболичните процеси, ќе ја забрзаат регенерацијата на мускулите по вежбање. ProMass е направен во форма на прав. Лесно е да се готви и пријатно да се користи.
Содржина
Коментари

Вашето мислење за производот: Pro Mass-Snickers

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2020 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет