НАСКОРО

Mutant BCCA 9.7 Combo- Fuzzy peach - 30 servings

More Views

Availability: Out of stock

Mutant BCCA 9.7 Combo- Fuzzy peach - 30 servings

Пакување: 350gШифра: Mutant BCCA 9.7 Combo78373

Вкус: Праска


 • 9,7 грама целосно инстантизирана BCAA мешавина

 • 8 додадени електролити за да ги задржат мускулите хидрирани

  Доаѓа наскоро
  Опис

  Детали

  MUTANT BCAA 9.7 испорачува 9,7 грама аминокиселини само во една концентрирана лажичка. Нашите BCAAs се во претпочитаниот сооднос 2: 1: 1, а потоа се инстантизираат за супериорна растворливост.Конечно, збогатен со магнезиум за да помогне во синтезата на протеините. MUTANT BCAAs - подобар од сите останати BCAAs!
  Содржина
  Коментари

  Вашето мислење за производот: Mutant BCCA 9.7 Combo- Fuzzy peach - 30 servings

  Како би го оцениле овој продукт? *

   
  1 1 star
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star
  Рејтинг

  Малена Суплементи 2020 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет