НАСКОРО

Warrior Amino Blast - 30 Servings (270g) -Цреша

More Views

Availability: Out of stock

Warrior Amino Blast - 30 Servings (270g) -Цреша

Пакување: 270gШифра: Warrior Amino Blast - 30 Servings (270g)222

Вкус: Цреша

BCAAs се од суштинско значење бидејќи телото не е во состојба да ги направи надвор од други амино киселини. Ова значи дека треба да ги внесете преку храна или додатоци. BCAAs предизвикуваат протеинска синтеза и помагаат при инхибирање на дефектот на мускулните клетки.
Доаѓа наскоро
Опис

Детали

Најдобра енергетска аминокиселина и BCAA производ на пазарот - природна целулозна енергија, спакувана со нула јаглихидрати, нула шеќер.
Содржина
Коментари

Вашето мислење за производот: Warrior Amino Blast - 30 Servings (270g) -Цреша

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2020 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет