WHEY PROTEIN 1 + 1

More Views

Availability: НА ЗАЛИХА

WHEY PROTEIN 1 + 1

Пакување: 900gШифра: WHEY-PROTEIN

1.180,00 ден.
Протеинот од сурутка од сурутка-сурутка е лесен за додавање протеини за секојдневна употреба. Ставете ги во лесни 900гр.
Лесно, здраво, вкусно. Сите добри работи! Одличен протеин за дегустација во мали порции за секојдневна употреба!

* Задолжителни полиња

1.180,00 ден.
Опис

Детали

Протеинот од сурутка од сурутка-сурутка е лесен за додавање протеини за секојдневна употреба. Ставете ги во лесни 900гр. Лесно, здраво, вкусно. Сите добри работи! Одличен протеин за дегустација во мали порции за секојдневна употреба!
Коментари

Вашето мислење за производот: WHEY PROTEIN 1 + 1

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2020 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет