XTEND BCAA'S-Lemon Lime

More Views

Availability: НА ЗАЛИХА

XTEND BCAA'S-Lemon Lime

Пакување: 30 servingsШифра: 573287

Вкус: Лимета

Regular Price: 1.150,00 ден.

Special Price 1.090,00 ден.


  • Научно формулиран

  • Поддржува раст на мускулите и обновување

  • Согорувате масти

OR
Опис

Детали

XTEND е најпродаван, најнапреден BCAA микс на пијалаци на планетата. Во неговото срце се 7g BCAAs во природниот дизајн и докажано 2: 1: 1 сооднос, плус глутамин и цитрулин малат. Со неслободна мешавина на електролити за поттикнување на хидратацијата, XTEND BCAA правот е без шеќер и без карбички начин да му помогне на организмот да меле низ исцрпувачка сесија во салата. Спортисти од светска класа, боречки од шампиони, елитни бодибилдери и ентузијасти од различни типови, сите користат XTEND за време на нивните вежби со цел да се обучат подолго, потешко и со поголем интензитет.
Содржина
Коментари

Вашето мислење за производот: XTEND BCAA'S-Lemon Lime

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2020 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет