Amino Rest-Mango maracuja

More Views

Availability: НА ЗАЛИХА

Amino Rest-Mango maracuja

Пакување: 1000gШифра: Amino-Rest-1000-Mango-maracuja

Вкус: Манго и маракуја

Regular Price: 2.390,00 ден.

Special Price 1.790,00 ден.


  • Го поддржува растот на мускулната маса

  • Придонесува за побрзо регенерација

  • Тоа го поттикнува имунитетот

  • Спречува мускулен катаболизам

  • Ја подобрува издржливоста на обуката

  • Тоа го намалува чувството на замор

  • Ги поддржува анаболните процеси

OR
Опис

Детали

Додатокот на Амино одмор од Реал Фарм е производ во лесно сварлива форма на прашок и содржина на аминокиселини од разгранет синџир во сооднос 2: 1: 1 со додавање на L-глутамин. Овој производ е одличен избор за секој кој редовно се вклучува во физичка активност - без разлика дали тоа е аматерски или професионален напор. Amino Rest ќе ги заштити вашите мускулни влакна од катаболизмот, ќе помогне да се зголеми мускулната маса и да се забрза процесот на регенерација по тренингот. Сега уникатниот додаток Amino Rest е достапен во пакет од 1000 гр. Дури и повеќе амино киселини за поддршка на вашите резултати од обуката - не ја пропуштајте оваа можност!
Содржина
Коментари

Вашето мислење за производот: Amino Rest-Mango maracuja

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2022 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет