НАСКОРО

Animal Nitro - 44 Packs

More Views

Availability: Out of stock

Animal Nitro - 44 Packs

Пакување: 44servingsШифра: Animal Nitro - 44 Packs3333


  • Намален катаболизам

  • Синтеза на протеини

  • ЕАА

  • BCAA

  • Додатоци за обука

Доаѓа наскоро
Опис

Детали

Суштински пост-тренинг анаболен витамин. Промовира обновување, зголемена енергија и поголема сила
Содржина
Коментари

Вашето мислење за производот: Animal Nitro - 44 Packs

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2022 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет