НАСКОРО

ANIMAL PUMP PRO powder

More Views

Availability: НА ЗАЛИХА

ANIMAL PUMP PRO powder

Пакување: 30 servingsШифра: Animal Pump Pro

Вкус: Green Apple

2.390,00 ден.
Формулацијата на Animal Pump Pro е дизајнирана од IFBB Pro John Jewett за да користи синергија помеѓу ефективно дозирани состојки за да се зголеми пумпата, перформансите и фокусот во салата. Создадовме Animal Pump Pro да биде и стимуланс за оние чувствителни на кофеин, но сепак ги сакаме сите придобивки од перформансите, закрепнувањето и фокусот на тренингот пред тренингот.
Доаѓа наскоро
OR
Коментари

Вашето мислење за производот: ANIMAL PUMP PRO powder

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2022 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет