BCAA 8:1:1-Strawberry watermelon

More Views

Availability: Out of stock

BCAA 8:1:1-Strawberry watermelon

Пакување: 400gШифра: BCAA-8:1:1-Strawberry-watermelon

Вкус: Јагода и лубеница


  • Пропорција на амино киселини 8: 1: 1

  • Голема доза на BCAA во служење

  • Тоа се спротивставува на катаболизмот

  • Ја поддржува регенерацијата по обуката

Опис

Детали

BCAA 8: 1: 1 во форма на Инстант од Реал Фарм е комплекс на есенцијални амино киселини, кој се состои од L-леуцин, L-валин и L-изолеуцин. Производот е создаден за луѓе кои тренираат тешко, кои сакаат брзо и ефикасно да ја зајакнат и прошират својата мускулна маса. Реал Фарм ви го дава сето ова, бидејќи амино киселинскиот метаболизам се одвива во мускулите. А сензационален додаток за сите оние кои се грижат за состојбата на нивните мускули во исто време сакаат брзо да ги развијат.
Содржина
Коментари

Вашето мислење за производот: BCAA 8:1:1-Strawberry watermelon

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2022 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет