Biotech-CREATINE 500gr

More Views

Availability: НА ЗАЛИХА

Biotech-CREATINE 500gr

Пакување: NoШифра: Biotech Creatine 500gr

1.790,00 ден.
Креатинот ги зголемува вашите перформанси во последователен излив на краткорочни вежби со висок интензитет. Корисниот ефект се добива со дневна доза од 3 g креатин. 100% креатин монохидрат се подготвува со чист, фармацевтски одделение креатин во прав. Тоа е без вкус, така што е лесно да се меша со други додатоци како што се зголемување на телесната тежина и протеински шејкови. Како и сите производи на BioTech USA, 100% креатин монохидрат е безбедна, внимателно избрана хранлива материја. Насоки: За една порција, измешајте 5 g креатин монохидрат во 500 ml пијалок по ваш избор. Фаза на полнење: Во текот на првата недела земајте 4 порции дневно. Два пред и два после тренингот. Фаза на одржување: По фазата на полнење земете 2 порции дневно. Еден пред и еден после тренингот.
OR
Коментари

Вашето мислење за производот: Biotech-CREATINE 500gr

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2022 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет