Combat Sport-Chocolate Milk

More Views

Availability: Out of stock

Combat Sport-Chocolate Milk

Пакување: 1800gШифра: 2191

Вкус: Чоколадно млеко


  • 25 g наградуван вкус и лесно да се меша протеинот

  • 5 Моќни протеини: брзо и бавно отстранување

  • Земи го секое време: утро, пред / пост тренингот и ноќ

  • Без глутен

Содржина
Коментари

Вашето мислење за производот: Combat Sport-Chocolate Milk

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2022 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет