QNT-Prime Whey 908gr

More Views

Availability: НА ЗАЛИХА

QNT-Prime Whey 908gr

Пакување: NoШифра: Prime Whey 908gr

1.590,00 ден.
Помага во зголемување на големината и силата на мускулите
Содржи изолат од сурутка
Богата со BCAA (Л-леуцин, Л-валин и Л-изолеуцин)
Нула додаден шеќер

* Задолжителни полиња

1.590,00 ден.
Коментари

Вашето мислење за производот: QNT-Prime Whey 908gr

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2022 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет