QNT-BCAA Liquid 8000-700ml

More Views

Availability: НА ЗАЛИХА

QNT-BCAA Liquid 8000-700ml

Пакување: NoШифра: QNT-BCAA 8000-700ml

100,00 ден.
Високо концентриран л-леуцин, л-изолеуцин и л-валин
Одличен вкус со чист сок
Инсталирана формула микронизирана 2: 1: 1 сооднос

* Задолжителни полиња

100,00 ден.
Коментари

Вашето мислење за производот: QNT-BCAA Liquid 8000-700ml

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2022 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет