QNT-COLLAGEN-90 caps

More Views

Availability: НА ЗАЛИХА

QNT-COLLAGEN-90 caps

Пакување: NoШифра: QNT-Collagen

490,00 ден.
Помага да се зачува состојбата и тонот на кожата
Ја зајакнува структурата на сврзното ткиво
Заштитува од оксидативен стрес
OR
Коментари

Вашето мислење за производот: QNT-COLLAGEN-90 caps

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2022 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет