QNT-Delicious Whey 908gr

More Views

Availability: НА ЗАЛИХА

QNT-Delicious Whey 908gr

Пакување: NoШифра: Delicious Whey 908

1.690,00 ден.
47 g протеин од сурутка на 2 порции
Нула додаден шеќер
Помага во растот на мускулната маса

* Задолжителни полиња

1.690,00 ден.
Коментари

Вашето мислење за производот: QNT-Delicious Whey 908gr

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2022 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет