QNT-Light Digest BAR(15x55gr)

More Views

Availability: НА ЗАЛИХА

QNT-Light Digest BAR(15x55gr)

Пакување: NoШифра: QNT-Light Digest BAR

120,00 ден.
36% високо квалитетен протеин
Ниско ниво на шеќери
Содржи влакна

* Задолжителни полиња

120,00 ден.
Коментари

Вашето мислење за производот: QNT-Light Digest BAR(15x55gr)

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2022 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет