QNT-Peanuts Bar

More Views

Availability: НА ЗАЛИХА

QNT-Peanuts Bar

Пакување: NoШифра: QNT-Peanuts Bar

130,00 ден.
-Протеинска лента обложена со бело чоколадо
-34% протеини и само 2,4 грама шеќер по бар
-Вкусен вкус без вина
OR
Коментари

Вашето мислење за производот: QNT-Peanuts Bar

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2022 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет