QNT-Protein Delicious Shake 330ml

More Views

Availability: НА ЗАЛИХА

QNT-Protein Delicious Shake 330ml

Пакување: NoШифра: Qnt-Protein Delicious Shake

110,00 ден.
Секој Тетрапак од 330 мл содржи 30 гр чист протеин од сурутка со нула маснотии и малку јаглехидрати.
Одличен вкус и лесно се вари. Достапно во три вкусови.
Помага во зајакнување и закрепнување на мускулите.
Совршен за периодот на опоравување после тренинг.
Без аспартам

* Задолжителни полиња

110,00 ден.
Коментари

Вашето мислење за производот: QNT-Protein Delicious Shake 330ml

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2022 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет