QNT-Protein Shake 500ml

More Views

Availability: НА ЗАЛИХА

QNT-Protein Shake 500ml

Пакување: NoШифра: Qnt-Protein Shake 500ml

210,00 ден.
53 гр протеини по порција
Само 0,5 g маснотии по порција
Најдобро се служи ладно. Чувајте на ладно место по отворањето (максимум 24 часа)

* Задолжителни полиња

210,00 ден.
Коментари

Вашето мислење за производот: QNT-Protein Shake 500ml

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2022 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет