QNT-THERMO BOOSTER 700ml

More Views

Availability: НА ЗАЛИХА

QNT-THERMO BOOSTER 700ml

Пакување: NoШифра: QNT-Thermo Booster

90,00 ден.
Термо бустерот идеално се конзумира пред било каква физичка активност, а притоа не дава никакви калории! Овој пијалок што ја гаси жедта има висока содржина на кофеин (30 mg / 100 ml), во комбинација со Л-карнитин.
Содржи кофеин, гуарана и л-карнитин
Одличен активатор за слабеење
Нула шеќер
OR
Коментари

Вашето мислење за производот: QNT-THERMO BOOSTER 700ml

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2022 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет