Real Pharm-AMINO PACK-30servings

More Views

Availability: НА ЗАЛИХА

Real Pharm-AMINO PACK-30servings

Пакување: NoШифра: Real Pharm

1.490,00 ден.
Real Pharm Amino #Pack е збир на амино киселини во кесички,лесни за употреба. Овој производ е создаден за оние кои работат физички напорни работи, како и спортови за сила и издржливост. Висококвалитетните протеини од различни извори ви ги обезбедуваат сите потребни амино киселини кои го поддржуваат вашето тело во секоја фаза од вашиот секојдневен ритам.

Како што сугерира името, протеинските додатоци се дизајнирани да обезбедат доволно количество протеини неопходни за нашето секојдневно функционирање. Кога вежбаме, многу е тешко да се снабди соодветна количина на протеини само со храна. Многу подобар начин е да се изберат додатоци на протеини и комплекси на аминокиселини кои брзо го надополнуваат недостатокот на тие вредни супстанции.
OR
Коментари

Вашето мислење за производот: Real Pharm-AMINO PACK-30servings

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2022 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет