Real Pharm-BCAA 2:1:1

More Views

Availability: НА ЗАЛИХА

Real Pharm-BCAA 2:1:1

Пакување: 400gШифра: BCAA 2-1-1

890,00 ден.
Real Pharm BCAA Instant е комплекс од амино киселини составени од Л-леуцин, Л-валин, Л-изолеуцин. Производот е создаден за да даде можност да тренира најбрзо, најефикасно и најдобро да се изгради мускулна маса, а тоа е можно благодарение на фактот дека метаболизмот на амино киселините се одвива токму во мускулите. Ова е производ со врвен квалитет кој обезбедува до 5 g чисти амино киселини BCAA, што е повеќе од 8g до 10g BCAA производ. Малку производи можат да се пофалат со толку висока содржина на амино киселини!

* Задолжителни полиња

890,00 ден.
Коментари

Вашето мислење за производот: Real Pharm-BCAA 2:1:1

Како би го оцениле овој продукт? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Рејтинг

Малена Суплементи 2022 © Сите Права се Задржани. Развиено од течко нет